Duuh - e - Duuh!

6. dubna 2011 v 20:54 | Pán situace |  Moje dny
Už je to dost dlouho, co jsem nechal na Silvestra na chatě sluchátka. Nejsem si schopnej pořídit nový, protože to vyžaduje... činnost. Ale v dohledný době si musim nějaký sehnat, protože se mi vrací ty pěkný vzpomínky. Ty vzpomínky o tom, jak jsem si na cestách autobusem medil. Poslouchal jsem bataliony kapel, který zněj všechny uplně stejně a měl jsem se prostě líp. Poslední čtyři měsíce jsem nucenej hledat po autobusech nějakej jinej zdroj zábavy...

V tom mým spoji se mnou jezdí nějací (asi) fotbalisti, co bydlej poblíž na intru. Je k neuvěření, že všeci vypadaj jinak a přitom naprosto stejně (hlavně v zimě - všeci nosej stejný bundy, který jsou dělaný z pytlů na mrtvoly). Já samozřejmě neznám jejich pravý jména (tipuju, že maj nějaký děsně cool jméno jako Oliver, Leoš nebo Marco), ale já sám jim vymyslel nějaký přezdívky. Jezdívaj se mnou Dvoumetrovej Bieber, Simír, Blonďatej Rath a Uřvanej debil. Většina jejich rozhovorů se skládá ze slov vole a pyčo a mezi něma občas používaj zájmena a předložky. Takže kultura v dopravním prostředku jejich nástupem dost upadá. Ještě jedna věc mě na nich sere. A tou věcí je, že jsou všeci tak stejně staří nebo mladší než já a všichni jsou vyšší než já (nevim co to celej svět žere, že tolik roste). Teda všichni kromě Simíra, ten je velikán jenom duševní.

Ve škole jsem se na chvíli přiblížil Smrti. Smrt je jedna holka, která jednoduše vypadá, jako by se smrt snažila infiltrovat mezi normální lidi. Chodí oblečená jako gayská vlajka, ale to mě nemůže oklamat. Ona fakt vypadá, že je jenom z kostí, který jsou pokrytý nějakým suknem. Nicméně to s tou Smrtí je trochu dětinský, ale už to mám dost vsugerovaný a kdykoli ji uvidím, tak mě trochu zamrazí. Napadlo mě, že určitým lidem by se mělo zakazovat dělat nějaký zaměstnání. Třeba tahle smrt by neměla hlídat děti ve školce, nebo roznášet důchody. Ale to by se stejně nemohlo stát, protože ona má určitě vyšší cíle. Třeba stát se Miss Peklo...

Zbytek školy se nedělo nic. Jen jsem zas využil svýho práva veta a vysral jsem se na filmovej klub. Takže jsem mohl jít dřív dom. Na zastávce se nás sešla početná skupina všech věkovejch kategorií a životních postojů. Avšak všichni dospělí jsme museli (chca nechca) věnovat pozornost uřvanejm asi čtrnáctiletejm smradům, kteří si krátili čekání na autobus pořváváním a beháním okolo. Bylo zajímavý je sledovat. Zadoufal jsem, že jsem nebyl taky takovej... blbeček. Jednomu z těch kluků (dále jako Krysí ksicht) se asi líbila jedna blondýna, která měla stejně dlouhý a tenký ruce i nohy. Krysí ksicht to na ni vzal taktikou "co se škádlívá.." a přišlo mi, že zaznamenal úspěch. Kde je ta hranice, kdy už holce neimponuje, že jí říkáte: "Hej vole Heleno, seš fakt plochá!" a když jí berete tašku a zdrháte po celé zastávce? Každopádně mě pekelně sral, protože řval nahlas nejen ty kraviny na plochou Helenu, ale další nesmysly (který si už beztak chystal doma, protože je řval bez návaznosti na jejich přínosnej rozhovor). "Hej.. hej! Hej.. (ostatní ho zaregistrovali) Šimonova máma bude rodit, mám stahy i za ňu!" Následnej výbuch smíchu všech zúčastněných dětí (i Šimona) otřásal mojí sebekontrolou. Naštěstí se v autobuse zklidnili, protože vtipem sršící Krysí ksicht zůstal na zastávce.

Doma jsem se konečně naobědval. Ťapka (náš pes/polštář/batole/samoser) pochtívala a pištěla, že chce taky. Nic jsem jí nedal, protože je vyžraná jak švýcarská dojnice. Takže se urazila a šla za babičkou. A protože jsem nedostal po obědě žádný jahody, tak tipuju, že ten sakrapes zas žaloval. U oběda mě zase bavil děda, kterej si poslední dobou zvykl řvát na televizi. Byla tam reklama na Schaumu. "Ach, proč mám tak suché vlasy?!" Děda zničehonic ožil a zařval na televizi, že měla říct, že by jí ty vlasy klidně pochcal. Vyprskl jsem rýži na všechny strany. Babička ji odstranila z Ťapky a ze svý knížky a dělala jakože nic. Pak si děda všiml, že už jsem teda doma a vysílal mým směrem příjemný otázky typu "co bylo?" a tak jsem mu řek svý obvyklý "nic".

Za dnešek se opravdu nestalo nic zajímavýho, A já přesto o tom napsal článek. Znamená to, že bych mohl pracovat v regionálních zprávách z olomouckýho kraje?

Mimochodem: Duuh - e - Duuh!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rýža Rýža | Web | 6. dubna 2011 v 22:36 | Reagovat

Já myslím, že určitě...s výhledem brzkého kariérního postupu do celonárodního plátku;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama